Klienci Biznesowi - malefica

Idź do spisu treści

Menu główne

Klienci Biznesowi

Nasza oferta


Kredyty dla firm


Dział Kredytów Firmowych w  Malefica stworzony został z osób, które od lat skutecznie pomagają firmom w pozyskiwaniu środków na rozwój. Udzielamy profesjonalnej pomocy przy pozyskiwaniu kapitału potrzebnego dla rozwoju przedsiębiorstw. Nasz zespół składa się z osób z doświadczeniem w analizie i opiniowaniu wniosków o kredyty dla firm w największych bankach w Polsce. Na bieżąco współpracujemy również z ekspertami od dotacji z Unii Europejskiej – każdy projekt staramy się analizować pod kątem możliwości uzyskania takiego dofinansowania.


Dział Kredytów Firmowych Malefica oferuje:Ocenę projektu - przeprowadzimy wstępną ocenę projektu z wyliczeniem ratingu dla firmy i klasy ryzyka dla inwestycji

Analizę finansową -
dokonamy analizy finansowej planowanego przedsięwzięcia inwestycyjnego pozwalającą określić optymalną metodę jego finansowania

Szeroką paletę produktów -
mamy dostęp do ofert banków oraz innych instytucji finansujących przedsięwzięcia biznesowe, co pozwoli wybrać najlepszą ofertę dla Państwa firmy. Współpracujemy ze wszystkimi wiodącymi bankami na rynku. Dysponujemy pełną paletą produktów biznesowych (kredyty inwestycyjne, obrotowe, refinansowe, konsolidacyjne, pożyczki hipoteczne, plany finansowe)

Sporządzenie biznes planu -
przygotowujemy lub modyfikujemy biznesplany z uwzględnieniem specyfiki banku, do którego będą kierowane i charakteru inwestycji, które opisują.

Oszczędność czasu -
na podstawie dokumentacji projektu wybieramy tylko te banki, w których istnieje szansa uzyskania kredytowania i dla nich przygotowujemy dokumentację kredytową. Prowadzimy i nadzorujemy cały proces analizowania wniosku kredytowego.

Dyspozycyjność - spotkania w celu omówienia projektu, podpisania dokumentów etc organizujemy w miejscu wybranym przez Państwa Firmę.

Obsługę posprzedażową - w szczególności dla firm nie posiadających rozbudowanych działów finansowych pomagamy w kontaktach z bankiem w trakcie spłaty zaciągniętych zobowiązań

Dodatkowo w ofercie dla firm posiadamy jeszcze:

Leasing operacyjny i finansowy


kontakt z doradcą

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego