O Firmie - malefica

Idź do spisu treści

Menu główne

O Firmie
Malefica Sp z o.o.


Firma Malefica Sp.  z o.o.  jest firmą    pośrednictwa i   konsultingu  finansowego. Istniejemy od września 2012 pod własną marką, jednak ponieważ powstaliśmy  w skutek wydzielenia się Działu Kredytowego z innej firmy, który istniał od 2007 roku to posiadamy sieć ponad 200 doradców kredytowych w całym kraju oraz współpracujemy z ponad 20 bankami .  

Naszą misją jest dostarczenie klientom fachowej pomocy w zaciąganiu zobowiązań finansowych, czy to prywatnych czy też firmowych oraz zapewnienie wszelkich dodatkowych usług jak analiza i restrukturyzacja zadłużenia, przygotowanie biznes planów, organizowanie wyceny obecnej lub przyszłej wartości nieruchomości i wszystkiego, czego może potrzebować klient by uzyskać kredyt.

Nieprzerwanie rozbudowujemy sieć naszych pośredników w celu zapewnienia dostępności naszych usług w całym kraju,  jak również ustawicznie analizujemy zmieniającą się ofertę instytucji finansowych na naszym rynku, tak aby zawsze oferować klientom najlepsze możliwe  rozwiązania .


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego